איך לנהל רומן מבלי להיתפס

חיי הזוגיות של רוב האנשים נראים על פני השטח שלווים ויציבים ביומיום, אך כל מי שקצת מבין, יודע שמה שהולך בחוץ זה ג'ונגל אחד גדול. הרבה גברים ונשים מתפרפרים מהצד ומנהלים קשר מיני מסוג כלשהו מחוץ למסגרת. דרך אגב, קשר מיני שכזה יכול לבוא בכל מיני וריאציות כמו: רומן מתמשך, סטוץ מזדמן, ביקור אצל המעסה, ויש שיאמרו אפילו צ'אט לוהט במחשב. אפשר להתווכח על זה אבל לא ניכנס לשם כרגע. בשורה התחתונה הרבה אנשים משתעשעים מהצד בדרך כלשהי מחוץ למסגרת הקיימת. זה תמיד קרה, זה קורה עכשיו וזה תמיד יקרה. הסיבות אגב, תמיד היו אותן סיבות קלאסיות: אובדן התשוקה בחיי הזוגיות, חוסר סיפוק מיני בזוגיות, שעמום, רצון לחוש ריגושים ותשוקה מחדש וכדומה. כל אלה לרוב הם המניע העיקרי להתפרפר מהצד.

לפני שנמשיך חשוב להיות פוליטיקלי קורקט ולומר שאנחנו לא ממליצים או מעודדים "שעשועים מהצד". חשוב לזכור שהאפשרות הזאת צריכה להיות האפשרות האחרונה בארגז הכלים לפתרון בעיות ולא הראשונה. זה אולי יישמע קצת נדוש אבל הדרך הכי טובה לפתור בעיות בזוגיות היא באמצעות תקשורת, כנות ואמון. גם אם החלטת לחפש מהצד, מומלץ לעשות את זה בידיעת בן/בת הזוג שלך אם הקשר שלכם מספיק פתוח. אל תשכח, אתה משחק פה משחק מסוכן. ברוב המקרים אין פסילה שנייה.

כאמור, אם הגעת למצב שאין לך ברירה אלא להשתעשע מהצד מבלי לשבור את המסגרת הקיימת, קבל כמה טיפים שלפחות יעזרו לך לעשות את זה כמו שצריך.

1. שמור את המאהבת בטלפון שלך תחת שם בדוי

זה אולי נשמע כמו פרט טריוויאלי ומובן מאליו, אבל כאן מתחילה העבודה. חשוב שתיכנס לתודעה לפיה אין מקום לטעויות, ולכן רצוי להתחיל עם שינוי השם בטלפון, למקרה שלבת הזוג תהיה גישה לטלפון שלך בעת כלשהי. אפשר לתת לה שם של גבר שמזכיר את השם שלה או להוסיף את המילה "עבודה" אחרי השם הבדוי החדש, למען הסר ספק.

2. שלם רק במזומן

כדאי מאוד להימנע מתשלום בכרטיס אשראי לכל הוצאה כלשהי כדי לא להשאיר עקבות. אתה לא רוצה להסביר לאשתך למה שילמת 800 שקל על חדר במלון. תשלום במזומן מאפשר רכישה "נקיה" מאזכורים של כל מיני שירותים כגון חניה בחניון, מסעדה, בר וכיוצא באלה שעלולים להסגיר אותך, ובכלל מקטין משמעותית את האפשרות שיתעוררו חשדות ושאלות שיכניסו אותך למצבים לא נעימים.

3. קבע ערוצי תקשורת קבועים ודיסקרטיים

לא כדאי להתפרס על כמה ערוצי תקשורת עם המאהבת אלא לרכז אותם באחד או שניים עיקריים ודיסקרטיים. אפליקציות כמו טלגרם או סיגנל הרבה יותר ידידותיות למשתמש הדיסקרטי מאשר ווטסאפ או פייסבוק, ואנחנו ממליצים עליהן. בכל אופן, אפשר גם להשתמש בדואר אלקטרוני ייעודי (פתח תיבת מייל חדשה – אל תשתמש במייל הראשי שלך). גם במהלך ההתכתבות רצוי להשתמש במילות קוד או במילים יחסית מעורפלות כדי לקבוע מפגשים, לתאר אקטים מיניים, או כל דבר שיכול להסגיר אותך באופן ישיר.

4. מחק היסטוריה

תמיד כדאי למחוק את ההיסטוריה של השיחות שלך כדי למנוע הוכחות אפשריות לקיום הקשר. בין אם מדובר על מיילים, תמונות, סרטונים או הודעות, ממש לא כדאי להשאיר עקבות, כך שכדאי לך לסגל לעצמך מנהג קבוע - מחק היסטוריה באופן קבוע ושגרתי. לא כדאי להתרשל ולקחת סיכונים מיותרים, אלא לפעול באופן גורף ושיטתי.

5. הקפד על קוד גישה סודי לטלפון

אחת הסכנות הגדולות ביותר מגיעות מהטלפון הסלולרי שלנו. גם אם מילאת אחרי שני הטיפים הקודמים שלנו וקבעת ערוצי תקשורת קבועים ודיסקרטיים ואתה מקפיד למחוק את ההיסטוריה אחרי כל התכתבות עם המאהבת - עדיין - שווה לחסוך הרבה כאבי ראש ופשוט לקבוע קוד גישה סודי לטלפון. תמיד ניתן לתרץ את קיום הקוד כנגד האפשרות שהטלפון ייגנב.

6. המנע ככל האפשר ממפגשים פומביים

לא רצוי לקחת סיכונים גבוהים מיותרים ולכן כדאי להימנע כמה שיותר ממקומות פומביים כגון מסעדה, בר, מועדון, בית קפה וכיוצא באלה, כלוקיישן למפגש. ישראל היא מדינה קטנה והסיכוי שתתקלו במכר כלשהו של אחד מכם הוא גבוה מדי כדי לקחת את הסיכון. כמו כן, במקרה של בלש פרטי זהו גול עצמי של ממש. זה אולי נשמע לך כמו פנטזיה לא מציאותית אבל תתפלא כמה הדברים האלה נפוצים.

7. הגיעו בנפרד לצימר

אוקיי, אז הפנמתם את הטיפ הקודם שלנו והצלחתם לקבוע כמה שעות יחד בצימר מחוץ לעיר. כאמור, האופציה של בלש פרטי שנשכר כדי לעקוב אחריכם ולתעד כדי לספק ראיות, לא מופרכת לחלוטין, ועל כן יש להיזהר ממעקב של כאלה. הדרך הכי טובה להימנע מהאפשרות של תיעוד היא להגיע בנפרד לצימר, למרות שעדיין יש חשיפה מסוימת לתיעוד. המקצוענים במיוחד יטענו שכדאי גם אפילו להגיע ברכב שכור או של חבר, כדי להימנע מאפשרות מעקב GPS. תחשוב בעצמך עד כמה רחוק אתה רוצה ללכת.

8. אל תספר לאף אחד

זהו אחד הטיפים החשובים. לכולנו יש דחף למצוא איש-סוד ולחלוק איתם את המידע הפיקנטי. אנחנו משביעים את אותו בנאדם, שמבטיח לשמור על הסוד. אבל באותו רגע שהסוד יצא מהקופסא, בדרך כלל אין דרך חזרה. אותו אדם עלול לספר לבת הזוג, הרי ממנה הוא לא מסתיר כלום, והיא עלולה לספר רק לבנאדם אחד ש"בכלל לא קשור", ומפה לשם כבר ארבעה אנשים יודעים על הסוד, והשרשרת רק הולכת ומתארכת. הרבה יותר קל פשוט להחליט על חוק ברזל- לא לספר לאף אחד. זכור, כשאף אחד לא יודע, אף אחד לא יכול להרוס.

9. אל תשנה הרגלים ודפוסי התנהגות

אל תשנה דפוסי התנהגות, הרגלי טיפוח וביו"ב כי זה עלול לעורר חשדות. לבני/בנות זוג יש חיישנים רגישים מאוד שמסוגלים לקלוט את הדברים האלה ולעורר חשד ראשוני שעלול להוביל לתשומת לב גבוהה יותר למעשיך. אם לדוגמא תתחיל לטפח את עצמך יותר מהרגיל, לחזור מאוחר מהעבודה, לא לענות לשיחות לידה, להיכנס למקלחת ישר כשחוזר מהעבודה למרות שאינך מזיע בעבודה וכדומה, החשד מייד יעלה אז עמוד על המשמר.

10. הקפד שתמיד יהיה לך אליבי אמין

תמיד רצוי לשמור בכיס אליבי אמין וזמין לעת עימות לא מתוכנן סביב חשד אפשרי. ניתן להכין בראש סיפור טוב שקשה להפריך, לשמור הוכחה כלשהי מנייר, לתאם גרסה עם חבר, או כל מה שזה לא יהיה, העיקר שתהיה מוכן לשלוף אותו מהשרוול ברגע האמת מבלי להתחיל לגמגם. אליבי אמין זה מעין תעודת ביטוח שלך אז חשוב להכין אחד כזה מבעוד מועד.

לסיכום, שמירה על הכללים האלה יצמצמו משמעותית את הסיכון שלך להיתפס ויעזרו לך לשמור על שלום בית ככל האפשר, אך יחד עם זאת עליך להבין שהכול אפשרי ולא מדובר בנוסחת קסם שמבטיחה 100% הצלחה. זה משהו שצריך לקחת בחשבון כאשר יוצאים להרפתקה הזאת. חשוב לזכור שבין אם תשתמש בכללים האלה או בכללים אחרים שתקבע לעצמך, הקפד להתמיד באופן שיטתי ועקבי ככל האפשר ולא לעגל פינות. הרבה אנשים בהתחלה מקפידים אך לאחר זמן מה מתחילים להתרשל וזה מה שבסוף מביא לנפילתם. אז תעשה חיים אבל תעשה את זה חכם.


שתף עם: 
אולי יעניין אותך גם: