איך לכתוב פרופיל מצליח באתרי הכרויות

איך לכתוב פרופיל שמניב תוצאות

אתרי הכרויות לסטוצים הם סוג של מלכודת זהב. מצד אחד הם מציגים שפע עצום של גברים ונשים המעוניינים בהיכרויות קלילות ומצד שני רוב האנשים מדווחים כי הם מרגישים שכמות הפניות אליהם ואיכות השיחות הנוצרות באתרים האלו אינם עומדים בציפיות שלהם והם חשים לפעמים מאוכזבים. כשיורדים לשורש הבעיה, הרבה פעמים מגלים שהיא נעוצה בפרופיל של המשתמשים באותן רשתות חברתיות. לכן, כדאי לכם לקרוא כמה טיפים שיעזרו לכם להרכיב פרופיל מנצח באתרים של סטוצים:

 1. היו כנים לגבי מה שאתם מחפשים
  באתרים המיועדים לסטוצים הכול מלכתחילה על השולחן ודי ברור מה הגברים והנשים שנמצאים שם מחפשים. אולם בכל זאת, רצוי לדייק ולהיות כנים לגבי השאיפות שלכם מהפרטנרים שתמצאו ומהמפגשים שלכם. אם תצהירו כוונות כבר בשלב של הפרופיל, זה יקל על האנשים הנכונים לפנות אליכם ולייצר תקשורת שתוביל למפגש.
 2. החמיאו לעצמכם מבלי לעוף על עצמכם יותר מדי
  משפטים כמו "אין הנחתום מעיד על עיסתו" לא מתאימים לאתרי הכרויות של סטוצים, משום שזה בדיוק המקום בו הנחתומים צריכים להעיד על עיסתם! אף אחד לא יעשה זאת במקומכם ואם תשאירו פרופיל ריק או תסרבו לספר על היתרונות היחסיים שלכם, אנשים אחרים פשוט יעברו הלאה לפרופילים מעניינים יותר. מצד שני, יש הבדל משמעותי בין להדגיש את התכונות הטובות שלכם לבין להשתחצן. שחצנות ויוהרה יוצרים לרוב אנטגוניזם ורוב האנשים יעדיפו לדלג על פרופיל של אדם שנדמה שאין לו הרבה מה להציע מעבר לאגו נפוח.
 3. כתבו קצת על עצמכם
  גם אם מדובר באתרים להיכרויות לסטוצים בלבד, תנו לצד השני הצצה קטנה והזדמנות להכיר את מי שאתם. הרבה יותר נעים לפנות ולתקשר עם אדם שיש אליו גם משיכה אינטלקטואלית ולא רק פיזית. כמובן שאין צורך להעמיס יותר מדי בפרטי מידע לא קשורים או מלל שלא מקדם לשום מקום. חשוב להיות תמציתיים ולהדגיש את כל מה שיכול להבליט אתכם מעל האחרים.
 4. ציין את היתרונות והחסרונות שלך
  אם יש משהו שעלול להיות חסרון משמעותי או לחלופין יתרון עצום עבור הצד השני, כדאי מאוד לציין אותו. למשל, אם אתם גבוהים במיוחד, כדאי לרשום זאת. כנ"ל לגבי מגורים עם ההורים, יכולת התניידות וכל דבר אחר שיכול לקדם מפגש או לחלופין לגרום לכם ולצד השני להבין שזה פשוט לא זה.
 5. כתבו משהו בפרופיל שאפשר להתייחס אליו בהודעה פרטית
  הרבה אנשים מתלוננים שההודעות שהם מקבלים הן בנאליות למדי, אך הם לא משקיעים מספיק בפרופיל כך שיסקרן ויעשה חשק לשלוח הודעה המתייחסת למשהו שכתוב בו. הסוד הוא כאמור במינונים, לכתוב את מה שחשוב אבל לשמור על תמציתיות.
 6. שימו לב לתמונות שאתם מפרסמים
  יש אנשים שמשקיעים הרבה בכתיבת הפרופיל שלהם, אבל מעלים תמונות שלא מקדמות אותם לשום מקום. אתרי הכרויות לסטוצים מתבססים על משיכה מידית לפנים ולגוף והחלטות מהירות. לכן אם תפרסמו למשל תמונה מהכתפיים ומעלה עם משקפי שמש, כמעט אף אחד לא יבין איך אתם באמת נראים ומכיוון שיש שפע רב ואף אחד לא רוצה לבזבז זמן – פשוט יעברו לפרופיל הבא. כנ"ל לגבי תמונות מטושטשות, תמונות בהם אתם מופיעים בתוך חבורת אנשים ולא ניתן לקבוע מי מהם הוא אתם וכמובן תמונות לא מחמיאות מבחינת זווית, תאורה וכו'. מצד שני, כמו עם עניין המלל, גם בתמונות רצוי שלא להעלות כאלו שמציגות אתכם בצורה שחצנית. ובנוסף, כדאי לשמור על מקוריות. סלפי במעלית יש לכולם. במה אתם יכולים להיות שונים?
אולי יעניין אותך גם: