איך לכתוב פרופיל מצליח באתרי הכרויות

טיפים ליצירת פרופיל מוצלח באתרי הכרויות

אתרי הכרויות הם סוג של מלכודת זהב, מצד אחד הם מציגים שפע עצום של גברים ונשים המעוניינים בהיכרות ומצד שני הרבה אנשים לא מצליחים להכיר שם אנשים חדשים ומרגישים מאוד מאוכזבים.אם גם אתם מאלה שמזלם לא שפר עליהם, הצעד הראשון שלכם לתיקון הבעיה הוא שיפור הפרופיל האישי שלכם. הפרופיל שלכם באתר הוא כרטיס הביקור האישי שלכם, הוא הבסיס לכל הפעילות שלכם באתר שקובע את הרושם הראשוני עליכם וברוב המקרים הוא זה שפותח לכם את הדלת להיכרות עם הצד השני. במאמר זה נשתף כמה טיפים ליצירת פרופיל מנצח שיעזרו לכם להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה באתרי ההיכרויות השונים.

מלאו כמה שיותר שדות בפרופיל

השתדלו להזין כמה שיותר מידע בפרופיל האישי שלכם. אתם לא חייבים למלא את כל השדות ולהזין כל פרט קטן שמתבקש. הפעילו שיקול דעת מה הנתונים שפחות חשובים לכם למלא. באופן כללי, אם תמלאו 50%-70% מהשדות האפשריים זה גם אמור לעשת את העבודה. זכרו, ככל שתמלאו את הפרופיל ביותר מידע ככה הוא יהיה יותר עשיר ומעניין וזו בדיוק המטרה שלכם.

העלו תמונות מחמיאות של עצמכם

תמונות הן אחד האלמנטים החשובים ביותר בפרופיל ההיכרויות שלכם. יש אנשים שמשקיעים הרבה בכתיבת הפרופיל שלהם, אבל מעלים תמונות שלא מקדמות אותם לשום מקום. אתרי הכרויות מתבססים על משיכה מינית, וחלק עיקרי מהמשיכה הזאת מתבצעת באמצעות הפן הוויזואלי.
התמונות נותנות לשותפים פוטנציאליים הצצה לאופן שבו אתם נראים ועוזרות להם להחליט אם הם אכן נמשכים אליכם. הקפידו להעלות תמונות מחמיאות שלכם, כולל תמונות פנים וגם גוף. מומלץ להעלות תמונות שמשתפות מידע נוסף עליכם כמו לדוגמא תמונה שלכם עם הכלב תספר לאנשים שאתם אוהבים חיות.
הימנעו משימוש בתמונות ערוכות יתר על המידה, מכיוון שהן עלולות להטעות ולייצר ציפיות לא מציאותיות. כמו כן הימנעו מתמונות מטושטשות, תמונות בהם אתם מופיעים בתוך חבורת אנשים ולא ניתן לקבוע מי מהם הוא אתם וכמובן תמונות לא מחמיאות מבחינת זווית, תאורה וכו'.

השתמשו בחוש הומור

חוש הומור טוב היא תכונה מאוד חיובית ומועילה אז אל תפחדו להחדיר מעט ממנו לפרופיל ההיכרויות שלכם. בדיחה קטנה או הערה שנונה יכולה לגרום לכם להתבלט ולעזור לשותפים פוטנציאליים לזכור אתכם ולשבור את הקרח יותר בקלות. עם זאת, וודאו כי ההומור שלכם מתאים ואינו פוגעני, מכיוון שהוא יכול גם להרתיע ולכבות אנשים.

הדגישו את היתרונות שלכם אך אל תגזימו

משפטים כמו "אין הנחתום מעיד על עיסתו" לא מתאימים לאתרי הכרויות, משום שזה בדיוק המקום בו הנחתומים צריכים להעיד על עיסתם! אף אחד לא יחמיא לכם אם לא תעשו זאת בעצמכם ואם תשאירו פרופיל ריק ולא אטרקטיבי אז אנשים פשוט יעברו הלאה לפרופילים מעניינים יותר.
מצד שני, יש הבדל משמעותי בין להדגיש את התכונות הטובות שלכם לבין להשתחצן. שחצנות ויוהרה יוצרים לרוב אנטגוניזם ורוב האנשים יעדיפו לדלג על פרופיל של אדם שנדמה שאין לו הרבה מה להציע מעבר לאגו נפוח.
כאמור, הקפידו להדגיש את היתרונות שלכם בפרופיל שלכם, כגון חוש ההומור, האינטליגנציה או היכולת האתלטית שלכם, אך עם זאת היזהרו לא להגזים ולהיראות מתנשאים מידי.

תהיו ברורים לגבי מה אתם מחפשים

אמנם חשוב להיות חיוביים ובעלי ראש פתוח להצעות בפרופיל ההיכרויות שלכם, אבל חשוב גם להיות ברורים לגבי מה בגדול אתם מחפשים. אם אתם מחפשים מערכת יחסים ארוכת טווח, הקפידו לציין זאת בפרופיל שלכם. אם אתם מעוניינים רק בסטוצים, תהיו ברורים גם לגבי זה. כל זה יכול לעזור למנוע אי הבנות ולהבטיח כי אתם מושכים אנשים שמחפשים את אותם דברים כמוכם. עם זאת, חשוב להדגיש שלהיות ממוקדים מידי עלול לפגוע בכם ולצמצמם את האפשרויות שלכם. לדוגמא אם תכתבו שאתם מחפשים רק בלונדיניות אז אתם עלולים להגביל את עצמכם רק לחלק קטן מהאנשים.

תהיו כנים, אל תשקרו

למרות שזה נפוץ ואפילו מקובל להגזים בהישגים או בתכונות החיוביות שלכם כדי לגרום לעצמכם להיראות אטרקטיביים יותר, זה אף פעם לא רעיון טוב לשקר. זה מחייב להיות כנים לגבי מי שאתם, ממה אתם נהנים ומה אתה מחפשים. לא רק שסביר להניח שהשקר יתגלה בסופו של דבר, אלא שהוא גם יכול להוביל לחוסר אמון ולהתחלה בעייתית בכל מערכת יחסים שעלולה להתפתח. חוץ מזה, הרבה יותר כיף להיות עם מישהו שאנחנו יכולים להיות פתוחים וחופשיים עימו לגמרי מבלי הצורך להסתיר שקרים שהסתבכנו איתם בהתחלה.

פנו אל הרגש

רגש הוא כלי רב עוצמה בכל הנוגע למשיכת שותפים פוטנציאליים. השתמשו בשפה שמעוררת רגשות במקום סתם לפרט עובדות קרות, כמו לדוגמא תיאור החיבה שלכם להרפתקאות או התשוקה שלכם לבישול. מעט רגש יכול לעזור להפוך את הפרופיל שלכם למושך יותר ובלתי נשכח.

נסו לעורר סקרנות

סקרנות היא כוח מניע רב עוצמה, נסו להשתמש בו בפרופיל שלכם. כאשר אתם מפרטים על עצמכם בחלק "קצת על עצמי", זכרו שחשוב אמנם לשתף כמה שיותר מידע אבל מצד שני אתם רוצים גם להשאיר טעם של עוד אצל הקוראים. שמרו את הפרטים הקטנים לשלב מתקדם יותר בשיחה.
כאמור, שתפו מידע בהרחבה אך הימנעו מלהרחיב יתר על המידה. מה הכוונה? במקום לרשום רשימת מכולת של התחביבים ותחומי העניין שלכם, נסו לכלול פרטים מסקרנים שגורמים לאנשים לרצות ללמוד עליכם יותר. לדוגמא, במקום לומר "אני אוהב לטייל", אתה יכול לומר "אני אוהב לחקור ולטייל בעולם ובדיוק חזרתי מטיול לפני חודש... ".
כלל אצבע טוב הוא לכוון לפרופיל בן 100-300 מילים.

כתבו בצורה חיובית, לא שלילית

הקפידו לכתוב את הפרופיל שלכם בנימה חיובית. במקום להתמקד במה שאתם לא רוצים או בתכונות שאתם לא אוהבים, התמקדו בתכונות ובמאפיינים שאתם מחפשים ואוהבים.
שתמשו בשפה חיובית כדי לתאר את מה שאתה מחפשים, כגון "אני מחפשת מישהו אדיב, שאפתן ושותף אמיתי שיחלוק איתי את אהבתי לטיולים."

תהיו מקוריים

בסופו של דבר, המפתח ליצירת פרופיל היכרויות מוצלח הוא להיות אותנטיים ומקוריים. אל תנסו להיות מישהו שאתם לא ואל תעמידו פנים שאתם מתעניינים בדברים שלא אכפת לכם מהם. במקום זאת, היו כנים לגבי מי אתם, מה אתם מחפשים ומה מייחד אתכם. דבר שיכול לעזור לכם למשוך אנשים שבאמת מתאימים לכם ומעריכים אתכם על מי שאתם.

בלי שגיאות כתיב

שגיאות כתיב יכולות להוות מכשול משמעותי עבור אנשים רבים, הקפידו לקרוא את הפרופיל שלכם בקפידה לפני פרסום. אם אתם לא בטוחים אז העתיקו את הטקסט לדף "וורד" ותעשו בדיקת איות מהירה.

תנו תחושה שאתם נגישים לקבלת הודעות

בעת יצירת פרופיל ההיכרויות שלכם, חשוב לתת את הרושם שאתם נגישים ופתוחים לקבלת הודעות משותפים פוטנציאליים. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי הוספת "קריאה לפעולה" בפרופיל שלכם, לדוגמא: "שלח לי הודעה אם אתה מעוניין לשתות משהו ולהכיר כמו שצריך". זה יכול לעזור לשבור את הקרח ולעודד אחרים ליצור עמכם קשר.

נסו ליישם את הטיפים שלנו ואנחנו מבטיחים לכם שההישגים שלכם ישתפרו. חשוב להדגיש שמדובר בתהליך של ניסוי וטעיה. בצעו שינויים והמתינו לראות מה האפקט שלהם. אם התוצאות עדיין לא מספיק טובות אז בצעו שיפורים נוספים ובדקו האם המצב השתפר. חזרו חלילה על התהליך עד שתעלו על שיטת הקסם שעובדת הכי טוב עבורכם. בהצלחה!
שתף עם: אולי יעניין אותך גם: