הדברים שנשים הכי נמשכות אליהם אצל גברים

הדברים שנשים הכי נמשכות אליהם אצל גברים

 1. בטחון עצמי
  יותר מקוביות בבטן, יותר מזקן סקסי, יותר מחיוך עם שיניים מושלמות – הדבר שהכי מושך נשים הוא בטחון עצמי. למעשה, גם אם לך גוף של אל יווני ושן אחת קצת שבורה, אם יש לך ביטחון עצמי אתה פחות או יותר כבר מסודר. נשים נמשכות לגברים אסרטיביים ש "מחזיקים מעצמם" אבל מצליחים לעשות זאת בצורה שלא תהיה דוחה או מתאמצת יתר על המידה. הן פשוט מחפשות מישהו שאוהב את עצמו בצורה בריאה ופנוי להקדיש תשומת לב גם לזולת. חוסר ביטחון, ביישנות מוגזמת, רגשי נחיתות ועוד תכונות שליליות, הן אחד הגורמים העיקריים לדחייה בקרב נשים. לכן, אם יש לך ביטחון עצמי – השתמש בו! ואם אין לך, כדאי לעבוד על הנושא הזה ולהבין שאתה נפלא כמו שאתה ונשים יהיו ברות מזל להיות אתך.
 2. מראה מטופח, אבל לא מטופח מדי
  הגברים של היום מאוד שונים מהגברים של פעם בכל מה שנוגע לטיפוח אישי. אם פעם גברים הפגינו את הגבריות שלהם עם מראה פרוע וטבעי, הרי שהיום יש מודעות הרבה יותר גבוהה גם בקרב המין הגברי בכל מה שקשור לשימוש במוצרי קוסמטיקה, עיצוב השיער, לבוש וכדומה. אבל חשוב לשים לב, כי נשים לא אוהבות גברים מטופחים מדי, כאלו שמקדישים שעות ארוכות לטובת העניין ומדף הקרמים שלהם עמוס יותר מזה של האישה. גם גברים שאובססיביים לגבי הסרת שיער או סוג החולצה שהם לובשים, נתקלים בבעיות עם נשים. אז כמו כל דבר, חשוב למצוא איזון בריא בין הצורך והרצון להיראות טוב לבין התעסקות בנושא יתר על המידה.
 3. יציבות
  יש גברים שחושבים שכל מה שמעניין נשים זה מצב חשבון הבנק שלהם ויש גברים שמרגישים חנוקים בשל הצורך המתמיד של האישה בתקשורת. אבל כל אלו אפשר להגדיר ולהגיד שזהו פשוט רצון של הנשים בגבר יציב – כזה שמחזיק בעבודה קבועה, מנהל חיי חברה תקינים וגם במערכת היחסים, גם אם היא מבוססת על סטוצים ומפגשים מיניים, לא סובל מהתלבטויות או תנודות במצב רוח. זה לא תמיד באמת משנה כמה כסף יש לך או אם שלחת סמס אחד יותר או פחות. נשים פשוט אוהבות לחוש שיש להן עוגנים בחיים ושהגבר שנמצא איתן או שמחזר אחריהן, הוא חלק מהעוגנים האלו.
 4. נשים נמשכות לגברים שקשובים להן
  והכוונה בהקשבה היא לאו דווקא לשמוע על כמה עצבנו אותה היום בעבודה. נשים מעריכות גברים שקשובים לגוף שלהן, לרצונות המיניים שלהן ולדרך בה הן אוהבות שנוגעים בהן. לכן חשוב להקדיש לכך תשומת לב ולזכור שאתם מנהלים סוג של דיאלוג, גם אם זה דרך הגוף. תוכלו לכבוש כמעט כל אישה אם תשימו לב למה היא אוהבת ואיך.אולי יעניין אותך גם: