הדברים שנשים הכי נמשכות אליהם אצל גברים

מה מושך נשים לגברים

מה נשים רוצות? השאלה הנצחית שגברים שאלו את עצמם מאז ומעולם . ראשית, חשוב להבין כבר מההתחלה שאין תשובה אחת קבועה לשאלה זו מכיוון שכל אישה היא שונה ולכל אחת יש העדפות, סגנון וטעם שונה. ובכל זאת, מספר מחקרים שונים שנערכו בנושא מצאו מספר דברים כלליים שנשים לרוב נמשכות אליהם בגברים. קראו והחכימו.

מראה חיצוני

משיכה פיזית היא ברוב המקרים הדבר הראשון שנשים נמשכות אליו. כמובן שלכל אישה יש את ההעדפות האישיות שלה אבל באופן כללי מחקרים מראים שאלה הם המאפיינים הפיזיים העיקריים שנשים נמשכות אליהם:

עיניים

הרבה נשים נמשכות לעיניים של גבר ולמעשה בהרבה מקרים העיניים יכולות להיות הגורם המרכזי למשיכה. נשים אוהבות גברים עם עיניים עם מבט חודר עמוק ומסתורי, עיניים מאתגרות שמשדרות תחושת נוכחות, נאמנות או בטחון. כל אחד מאלה עשוי לעורר אצל נשים תחושת קשר וחיבור מאוד חזקה.
ראוי לציין כי קשר עין באופן כללי היא תכונה מאוד מושכת אצל גברים. גבר שיכול לשמור על קשר עין טוב במהלך שיחה צפוי להיראות בטוח ואמין יותר. קשר עין הוא סימן למעורבות ועניין והוא עוזר לייצר חיבור חזק יותר בין אנשים.

ידיים

הרבה נשים חושבות שיש משהו סקסי להפליא בידיים של גבר. האופן שבו הן זזות, איך שהן מרגישות ואפילו איך שהן נראות יכול להיות גורם מרכזי במשיכה עבור נשים. לעתים קרובות, נשים מוצאות שגברים עם ידיים חזקות או ורידים גלויים מושכים בטירוף, שכן זה יכול להעיד על כוח ובריאות. 

זיפים

שיער הפנים שיש לגבר יכולה להיות גורם מכריע במידת המשיכה שלו. חלק מהנשים מעדיפות גברים מחוספסים עם זקן או זיפים, בעוד שאחרות מעדיפות מראה מגולח למשעי. נשים מוצאות את התכונות הללו מושכות מכיוון שהן מראות גבר שמסוגל לטפח את עצמו ולדאוג למראה שלו.

ישבן

טוסיק עסיסי ובולט לא עושה את זה רק לגברים, אלא גם להרבה נשים.
יש חוקרים אשר טוענים שלהרבה נשים יש חוש חזק של יופי וסימטריה, והן מסוגלות לחוש בתת המודע שלהן שהישבן העסיסי מעיד על גוף גברי חזק ובריא.

גוף חסון

גברים חסונים עם כתפיים רחבות, חזה בולט ובטן שטוחה ומתוחה יכולים להיות מושכים להרבה נשים כי זה אינדיקציה לגוף חזק ובריא.

ביטחון עצמי

נשים נמשכות מאוד לגברים כריזמטיים שמשדרים ביטחון עצמי ויכולים לנווט בקלות במצבים חברתיים. גבר בטוח וכריזמטי נתפס לעתים קרובות כמנהיג, מה שיכול להיות מאוד סקסי לנשים. עם זאת, חשוב לציין שיש גבול דק בין ביטחון עצמי ליהירות. אדם שבטוח בעצמו מידי יכול להיתפס שתלטן ובלתי נגיש לכן שימו לב לעצמכם.

חוּשׁ הוּמוֹר

חוש הומור טוב הוא תכונה מאוד מושכת וסקסית אצל גברים. נשים אוהבות גברים שיכולים להצחיק אותן ולהביא עמו קלילות לחיים. גבר עם חוש הומור טוב נתפס לעיתים קרובות כבעל ביטחון עצמי, מה שיכול להיות מאוד מושך לנשים.

אינטליגנציה

נשים אוהבות גברים אינטליגנטיים וחכמים שניתן לערוך עימם שיחות מעניינות ועמוקות. בנוסף, אדם אינטליגנטי יכול להיתפס כמקשיב טוב יותר ולנהל שיחה מעוררת ונעימה המציעה גירוי אינטלקטואלי.

רגישות

נשים נמשכות לגבר שקשוב לצרכיהן ויכול לגלות אמפתיה והבנה. למעשה, גבר רגיש ואכפתי יכול לגרום לאישה להרגיש מוערכת ומועצמת.  רגישות וקשב הן תכונות שיכולות להיות מאוד סקסיות לנשים מאחר והן מראות כי מדובר בגבר אינטליגנטי רגשית שמסוגל לפתח קשר עמוק.
נשים אוהבות גם גברים עם אינטליגנציה רגשית, או היכולת להבין ולהזדהות עם אחרים, מוערכת מאוד על ידי נשים. גבר אינטליגנטי רגשית יכול לתקשר ביעילות, לפתור קונפליקטים ולהפגין חמלה. אינטליגנציה רגשית היא סימן לבגרות והיא יכולה לסייע ביצירת קשר רגשי חזק ועמוק בין שני אנשים.

טיפוח עצמי

טיפוח עצמי הוא תכונה נוספת שיכולה להיות אטרקטיבית לנשים. גבר שדואג לעצמו ושומר על היגיינה טובה נתפס לרוב כמושך וסקסי יותר. למעשה, נשים מעריכות בטירוף גבר שמשקיע מאמץ במראה החיצוני שלו ודואג לגופו.

גברים אמידים ויציבים

אמידות ויציבות נחשבות לרוב כתכונות מושכות אצל גברים. גבר יציב כלכלית יכול להיראות כאופציה טובה וכדאית לחיים משותפים. בן זוג ראוי לחיים משותפים. בנוסף, אמידות ויציבות מראים כי מדובר בגבר אחראי המסוגל לדאוג לעצמו ולבת הזוג שלו.

גברים שנראים מבוגרים יותר

תאמינו או לא, הרבה נשים חושבות שגברים שנראים מבוגרים יותר מושכים בטירוף. למעשה, גבר עם מעט קמטים ושיער אפור נראה בוגר ומנוסה ונשים מעריכות גברים שצברו חוכמה ותובנות. בנוסף, מראה בוגר יכול להיראות סקסי ומושך מאחר והוא מעיד על ביטחון עצמי.

גברים עם כלבים

גברים שיש להם כלבים נתפסים לרוב כאטרקטיביים יותר לנשים מכיוון שזה מראה אכפתיות ואחריות. בנוסף, נשים מעריכות גברים שיכולים להראות אהבה, רכות וחיבה ודאגה לכלב מראה בדיוק את כל זה.

הצבע אדום

הצבע האדום קשור לאהבה ותשוקה, מה שהופך אותו לסקסי מאוד לנשים. מחקרים מראים שלבישת אדום יכולה לגרום לגבר להיראות יותר מושך ונחשק יותר מבחינה מינית, זאת ככל הנראה בשל הקשר של הצבע עם דומיננטיות ומיניות. שילוב צבע אדום בארון הבגדים יכול להיות כלי רב עוצמה למשיכה.

כושר גופני

כושר גופני הוא תכונה חיובית מאוד אצל גברים שיכולה להפוך אותם לאטרקטיביים יותר עבור נשים. גברים בכושר גופני נתפסים לרוב כממושמעים ומסורים יותר והם משדרים ביטחון עצמי ומשיכה מינית. בנוסף, לשמירה על כושר גופני טוב יכולה להיות גם השפעות חיוביות על הרווחה הנפשית והרגשית של גבר, מה שיכול לשפר את האטרקטיביות הכללית שלו למין השני. 

תשוקה ואמביציה

תשוקה ואמביציה הן תכונות מושכות בטירוף אצל גברים. גבר שנלהב מתחומי העניין שלו ושיש לו מטרות ושאיפות ברורות יכול להעניק תחושה סקסית ומפתה. אמביציה יכולה גם להראות את היכולת של גבר לקחת אחריות ולגרום לדברים לקרות, מה שיכול להיות מאוד מושך לנשים. עם זאת, חשוב לציין שיש לאזן בין תשוקה ואמביציה לתכונות אחרות כמו אינטליגנציה רגשית ואמפתיה. 

רוח הרפתקנית

רוח הרפתקנית היא תכונה אטרקטיבית מאוד אצל גברים. נשים נמשכות לרוב לגברים שמוכנים לצאת מאזור הנוחות שלהם ולנסות דברים חדשים. גבר הרפתקן יכול ליצור תחושה של כיף והתרגשות במערכת יחסים כי נשים אוהבות שמפתיעים אותן במחוות מרגשות ויצירתיות. ראש פתוח ונכונות לקחת סיכונים יכולים להבליט את הביטחון העצמי של הגבר, מה שהופך אותו אפילו לעוד יותר מושך.
בנוסף, רוח הרפתקנות יכולה להראות את היכולת של גבר לאמץ הרגלים וחוויות חדשות שיכולות להיות מאוד אטרקטיביות לנשים.

לסיכום,
משיכה מינית של נשים לגברים היא לא רק עניין של מאפיינים פיזיים והיא יכולה להיות מושפעת ממגוון גורמים שונים. בעוד שחלק מהנשים עשויות להימשך יותר לתכונות הפיזיות, נשים אחרות עשויות להימשך יותר לתכונות האישיות של הגבר. לכל אישה יש את ההעדפות והטעם שלה, ומה שאישה אחת מוצאת מושך וסקסי יכול לעורר תחושות הפוכות לגמרי אצל מישהי אחרת.
מישהו פעם אמר שגברים הם כמו משולש, ואילו נשים הם כמו משולש הפוך. במבט ראשון כל הגברים נראים אותו דבר אך ככל שמכירים אותם יותר לעומק, כך מגלים שהם שונים זה מזה. אצל נשים זה בדיוק ההיפך, במבט ראשון כל הנשים נראות שונות אך כשצוללים פנימה מגלים שכולן אותו דבר.


שתף עם: 
אולי יעניין אותך גם: