טיפים לשיפור חיי המין

טיפים לשיפור חיי המין

חיי מין תקינים וסוערים הם אחת מהנאות החיים הגדולות ביותר. אנשים רבים מוצאים את עצמם שואפים לקיים כמה שיותר יחסי מין ורצוי גם שיהיו יצירתיים ומגוונים. הבעיה מתחילה בדרך כלל בקשרים ארוכי טווח, בהם מרגישים שחיי המין הגיעו לסוג של מיצוי. הבעיה הזו קיימת גם אצל אנשים ששוכבים עם פרטנרים מתחלפים ומרגישים שהגיע הזמן לחוות דברים חדשים שירעננו את השגרה הקיימת. יש כל מיני דרכים לשפר את חיי המין ואספנו עבורכם את הטיפים המוצלחים ביותר:

היו כנים זה עם זה

המפתח לשיפור חיי המין הוא תקשורת פתוחה ובריאה וכנות מלאה בין הפרטנרים למיטה. יש לזכור שאף אחד מכם לא יכול לנחש מה הצד השני באמת רוצה ואילו פנטזיות הוא שואף לממש ואם לא תגידו אותן בצורה ברורה, אתם דנים את עצמכם לחיי מין בנאליים ואף מתסכלים. מהצד השני של הטווח, חשוב גם להגיד מה לא אוהבים והיכן עוברים הגבולות האדומים שלכם וזה נכון גם לגבי גברים וגם לגבי נשים. זהו הגוף שלכם ואתם היחידים שמחליטים מה מתאים לכם לחוות באמצעותו. ברגע שתדברו את הדברים ותציפו מה אתם אוהבים ומה פחות, חיי המין שלכם ישתפרו פלאים. אפשר לעשות זאת בשיחה "רשמית" ואפשר להשחיל את המסרים "על הדרך" ואפילו תוך כדי האקט עצמו. אבל הכי חשוב זה פשוט להגיד ולא לצפות שמישהו יקרא את מחשבותיכם.

גוונו עם צעצועי מין

צעצועי מין הם דרך נפלאה לגוון את חיי המין ולמרבה השמחה, המבחר כיום הוא עצום. המדפים בחנויות הסקס עמוסים בכל צעצוע מין שאי פעם העליתם על דעתכם וגם כמה שסביר להניח שבכלל לא שיערתם שקיימים. אם טיול משותף לחנות סקס הוא לא משהו שאתם רואים את עצמכם עושים לבד או בזוג, השתמשו באינטרנט, שמציע מבחר אפילו עוד יותר גדול של צעצועי מין מכל הסוגים. אתם יכולים לבצע הזמנה מאתר בחו"ל או בארץ, רק אל תשכחו לעשות סקר שוק קטן לפני שאתם מזמינים, כי המבחר תואם את הביקוש והתחרות הביאה להורדת מחירים משמעותית, בעיקר באתרים מחו"ל. אם אתם לא בטוחים מה אתם מחפשים או למה משמש כל צעצוע, חפשו בגוגל או התעניינו עם איש מקצוע או חברים שגם אוהבים להתנסות בנושא.

אל תהססו לנסות דברים חדשים

עם כל הכבוד לצעצועי מין מכניים, הצעצוע המסעיר ביותר הוא הגוף שלכם. אל תהססו להשתמש בו כדי לחקור את המיניות שלכם וכמובן לחקור גם את הגוף של הפרטנרים שלכם למיטה. גם אם נדמה לכם שאתם כבר יודעים הכול, תופתעו לגלות שתמיד יש מה ללמוד. תנו לסקרנות הטבעית שלכם להוביל אתכם ואם אתם מרגישים שנגמרו לכם הרעיונות, חפשו באינטרנט מאמרים על תנוחות מסעירות, אזורים ארוגניים, מזונות שאפשר לשלב באקט, ועוד.

בנוסף, שמרו על ראש פתוח ואל תפסלו צירוף שותפים נוספים לאקט במסגרת שלישיות, אורגיות וחילופי זוגות. ניתן למצוא אתרי הכרויות ייעודיים לנושא ואף מסיבות פיזיות אליהן מגיעים אנשים בדיוק כמוכם שמעוניינים לשפר ולגוון את חיי המין שלהם ולכן יש סיכוי טוב שנכונה לכם חוויה מסעירה.
אולי יעניין אותך גם: