שלישיות - המדריך למתחיל

שלישיות - המדריך למתחיל

שלישיות הן אחת הדרכים הכי מהנות לתיבול חיי המין. יש אנשים שעושים שלישיות באופן קבוע וזו הדרך שלהם לשדרג את ההנאה במיטה ולשמור על הגחלת בוערת. זוגות שיש להם קשר בריא ויציב, עם מיניות פתוחה וסקרנית, נהנים מאוד לעשות שלישיות, להכיר אנשים חדשים ולהכיר גם את עצמם ואת בני הזוג טוב יותר. אולם ברור שכל אחד מתחיל מהיכן שהוא ולכן אם עוד לא עשיתם שלישיה ואתם בתחילת הדרך, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא:

סוגים שונים של שלישיות

יש 4 סוגים של שלישיות, שנבדלות זו מזו בהרכב שלהן. מתוכן אתם יכולים לבחור את זו שההרכב שלה הכי מדבר אליכם או פשוט לגוון מדי פעם עם סוג אחר:

  1. FFF – שלישיה של 3 נשים
  2. MMM – שלישיה של 3 גברים
  3. MMF - שני גברים ואישה
  4. FFM – שתי נשים וגבר

לרוב, אנשים הטרוסקסואלים יבחרו באפשרות של שני אנשים מאותו מין, בתוספת אחד או אחת מהמין השונה. שלישיות שמבוססות לגמרי על אותו מגדר, נפוצות יותר בקרב אלו בעלי נטיות הומוסקסואליות, אך לא רק. בכל מקרה, כדאי לשמור על ראש פתוח ולא להיכנס לכל מיני הגדרות שיכולות לצמצם את החוויה שלכם ולחסום אתכם מלהגשים את הפנטזיות הכי פרועות שלכם.

איפה מוצאים שותפים לשלישיות?

הרבה אנשים מפנטזים על שלישיה. הם חולמים להצטרף לאחת כזו או שהם נמצאים בזוגיות ותוהים מאיפה להביא את המשתתף או המשתתפת הנוספים למין שלהם ושל בני הזוג שלהם. יש כמה דרכים לארגן שלישיה וכמו כל דבר בחיים ובטח בכל מה שקשור למערכות יחסים ומיניות, הן מתחלקות לאמצעים דיגיטליים ופרונטליים. בהיבט הפרונטלי, אפשר פשוט לברר. כשהנושא עולה בשיחות עם חברים או שנוצרת דינאמיקה טבעית בין אנשים וחשים שאפשר לכוון אל הנושא יש סיכוי טוב למצוא פרטנרים לשלישיה. מי שלא מצליח בדרך הזו, יכול לחפש באפליקציות להיכרויות למטרות מין, אתרי אינטרנט ייעודיים ואפילו פורומים וקבוצות ברשתות החברתיות שנועדו בין השאר כדי לחבר בין אנשים למטרות האלו. הכי חשוב זה לא להתייאש. כמו שלוקח זמן למצוא את בני הזוג המדויקים ביותר, כך גם לוקח זמן למצוא את השותפים המתאימים לשלישיה או שיש מספיק כימיה כדי להצטרף לזוג אחר.

שמרו על עצמכם ועל בני הזוג

כשנמצאים בזוגיות רמות האמון הן גבוהות ולכן רוב הזוגות לא חוששים מסוגיות כמו העברת מחלות מין וכדומה. בשלישיות הסיפור הוא אחר, בין אם אתם מצטרפים לזוג אחר ובין אם אתם מביאים מישהו לשלישיה בזוגיות שלכם. ההמלצה היא לבצע בדיקות מקדימות לגילוי מחלות מין, כדי שלא יהיו הפתעות בלתי נעימות. הבדיקה הזו מגנה גם עליכם וגם על הפרטנרים שלכם לשלישיה ורצוי שכל המשתתפים יבצעו אותה.
אולי יעניין אותך גם: