הדברים שגברים הכי נמשכים אליהם אצל נשים

הדברים שגברים הכי נמשכים אליהם אצל נשים

אין כמעט אף אישה שלא אוהבת להרגיש מחוזרת ונחשקת, אולם הרבה נשים נתקלות בתחרות קשה מאוד בשוק הפנויים פנויות ואפילו בחיפוש אחר סטוצים. כשהשפע של הנשים כל כך גדול, קשה באמת להתבלט בין כולן ולהוכיח לגברים הכי שווים שאת זו שכדאי לבלות איתה. לכן, כדאי להכיר את רשימת הדברים שגברים הכי נמשכים אליהם אצל נשים, כדי להשיג יתרון ומי יודע? אולי גם להשיג את הגבר המושלם ההוא שכולן רודפות אחריו ומפנטזות עליו.

מראה חיצוני מושקע ומושך

משיכה גופנית מתחילה מהמראה החיצוני ולכן, אם את באמת רוצה להתבלט לחיוב, את צריכה להשקיע בו. חשוב לציין שכל אישה היא יפה בדיוק כמו שאימא טבע התכוונה שהיא תהיה והשקעה במראה חיצוני לא חייבת להיות בצורת ניתוחים פלסטיים אגרסיביים, בגדי מעצבים ונעלי עקב. מראה חיצוני נאה יכול לבוא לידי ביטוי גם בדרכים אחרות, אבל זהו המפתח למשיכה הבסיסית. ניתן להתאפר במראה טבעי, להחליף את הבגדים למשהו קצת יותר אלגנטי, לסדר מעט את השיער – ואת כבר מוכנה ומזומנה לכבוש כל גבר. אבל אם תישארי בפיג'מה ותיראי מוזנחת, גברים פשוט לא ישימו לב אלייך וזה נכון גם לגבי אפליקציות ואתרי ההיכרויות וגם לגבי החיים האמתיים.

גברים נמשכים לנשים ישירות

אחת הבעיות שגברים נתקלים בהן, היא העובדה שיש נשים שמצפות כי הם יקראו את מחשבותיהן. הרבה קצרים בתקשורת מתרחשים בשל הציפיה הזו, כמו גם הרבה קשרים שפשוט מתמסמסים כי הגברים לא מצליחים להבין מה האישה רוצה והיא לא מוכנה להגיד זאת בצורה ישירה וכנה. לכן, אם את באמת רוצה למשוך גברים איכותיים לכיוונך, תהיי כנה כלפי עצמך וכלפיהם ותראי איך תוך זמן קצר את ממגנטת את הגברים שהכי ראויים לך. ובאותה נימה – אנחנו כבר במאה ה-21 ולכן, אין שום מניעה שגם נשים יתחילו עם גברים וזו חלק מאותה ישירות שהם כל כך נמשכים אליה. אם את רואה מישהו שמוצא חן בעינייך, עשי בעצמך את הצעד הראשון. הגבר יעריך אותך מאוד על כך וגם רוב הסיכויים שיענה לחיזורייך.

חשיבה יצירתית

גם אם הקשר שלכם מבוסס על מפגשים מיניים בלבד, את צריכה לשמור על הגחלת בוערת כמו בכל סוג של מערכת יחסים. גברים אוהבים נשים עם ראש פתוח וסקרנות מינית טבעית, שמאפשרת להם לחוות דברים שמעולם לא חוו בעבר ולהתנסות שוב ושוב בדברים האהובים עליהם. אם תהיי יצירתית ותחדשי עם מהלכים חדשים בכל פעם שאתם נפגשים, המשיכה תישאר לאורך זמן רב יותר. זה המקום גם להשליך כל טיפת ביישנות שיש לך ולהיפתח לגמרי להתנסויות חדשות. גברים לא אוהבים חוויות שחוקות שגורמות להם להשתעמם, אז תחשבי מחוץ לקופסה ותביאי את זה לידי ביטוי.
אולי יעניין אותך גם: