הדברים שגברים הכי נמשכים אליהם אצל נשים

מה מושך גברים לנשים

משחר ההיסטוריה נשים השתמשו באיכויות הנשיות שלהן על מנת לרתק את ליבם ומוחותיהם של גברים. אבל מה יש בנשים מסוימות שמטריף את הגברים מרוב תשוקה? האם הכוח הזה נובע רק ממראה חיצוני או שיש יותר מזה? במאמר זה נגלה יחדיו את מדע המשיכה ונחשוף את סודות המשיכה של גברים לנשים.

מראה חיצוני

בואו נודה בזה, משיכה פיזית היא הדבר הראשון שמושך את עיניו של גבר. גברים מתוכנתים ביולוגית לחפש בנות זוג בעלות תכונות גופניות מסוימות המאותתות על בריאות ופוריות. תכונות אלו כוללות:

שיער

יש משהו בשיער של אישה שמשגע גברים. בין אם זה ארוך, קצר, מתולתל או חלק, שיער הוא אות חזק לנשיות ומשיכה מינית. גברים נמשכים במיוחד לשיער ארוך, מבריק וקופצני, מכיוון שהוא משדר נעורים, בריאות וחיוניות.

חזה

החזה הוא אחד האזורים הפופולאריים והבולטים בגוף האישה עבור גברים. שדיים גדולים, עסיסיים וחטובים נתפסים כסימן לנשיות ולפוריות. לא סתם גברים נמשכים למחשוף, שכן הוא מדגיש את קימורי גוף האישה ומשאיר מקום לדמיון. תוסיפו לזה תסביכים פסיכולוגיים של הנקה בילדות וקיבלתם כלי למשיכה מינית בלתי ניתן לעצירה.

ישבן

הישבן הוא אחד המאפיינים המושכים ביותר מבחינה מינית בגוף האישה. ישבן חטוב שהוא מוצק, עגול ועסיסי הוא סימן לפוריות ובריאות, כמו גם לביטחון עצמי.

רגליים

רגליים ארוכות וחטובות הן גורם משיכה מרכזי עבור גברים רבים. הן סמל של נשיות, נעורים ובריאות, ויכולות לגרום לאישה להיראות גבוהה, אלגנטית ובטוחה יותר. למעשה, גברים נמשכים לנשים שנועלות נעלי עקב, מכיוון שהן מדגישות את קימורי הרגליים וגורמות להן להיראות ארוכות ומפתות יותר.

חוש הומור

אמנם משיכה פיזית עשויה למשוך את תשומת ליבו של גבר, אך האישיות היא זו שגורמת לו להתעניין. חוש הומור הוא אחת התכונות המושכות ביותר שאישה יכולה להחזיק. אישה בעלת חוש הומור מפותח נתפסת כאינטליגנטית ואוהבת כיף. גברים רבים מחפשים אישה שתוכל להפוך את החיים שלהם למשהו קליל ומלא שמחה עם חוש הומור חכם ומעניין.

חיוביות

גברים נמשכים לנשים המשדרות חיוביות ואושר. אישה שמחה ומרוצה משדרת ביטחון עצמי, קסם ומשיכה מינית. גישה חיובית יכולה גם להפוך אישה לנגישה יותר, שכן גברים נמשכים לנשים שגורמות להם להרגיש טוב עם עצמם.

ביטחון עצמי

ביטחון עצמי הוא המפתח כשזה מגיע למשיכה. נשים שמרגישות בנוח עם עצמן ועם הגוף שלהן, משדרות משיכה מינית ברמה שגברים רבים מתקשים לעמוד בפניה. אישה אשר בטוחה בעצמה ובגוף שלה נתפסת כסקסית, חזקה וחושנית,
חשוב לדעת שחושניות היא מרכיב מרכזי במשיכה. אישה שמשדרת חושניות באמצעות תנועותיה, גוון הקול וההתנהגות שלה יכולה להיות מושכת להפליא לגברים. על ידי אימוץ הצד החושני, תוכלו להיפתח, ליהנות ואף למשוך אליכם את האנשים הנכונים.

אינטליגנציה

גברים נמשכים לנשים חכמות ומלאות תוכן אשר מסוגלות לנהל שיחה עניינית ועמוקה עימם ברמות שונות. גברים רואים בנשים אינטליגנטיות סימן לחוזק נפשי, סקרנות ויצירתיות, מה שהופך אותן למעניינות ומושכות יותר בעיניהם.
בנוסף לכך, נשים אינטליגנטיות הן הרבה פעמים גם נשים עצמאיות וזו תכונה שגברים מאוד אוהבים. גברים נמשכים לנשים שיש להן תשוקות, מטרות ותחומי עניין משלהן ושאינן מסתמכות רק על גבר לאושר או הגשמה עצמית.

ישירות וכנות

גברים נוטים להימשך יותר לנשים שהן ישירות וכנות. נשים שיודעות מה הן רוצות ולא מפחדות להביע את עצמן נתפסות כנלהבות, מרגשות ובטוחות בעצמן.
בנוסף, גברים באופן כללי שמים דגש גדול מאוד בחיים על יושרה וכנות בכל מערכות היחסים שלהם בחיים, בין אם מיניות, עסקיות או ידידותיות ולכן תכונה זו היא חשובה במיוחד.

ראש פתוח

גברים נמשכים לנשים עם ראש פתוח והרפתקני מכיוון שנשים שמוכנות לנסות דברים חדשים ולחקור רעיונות וחוויות שונות נתפסות כמרגשות ומעניינות יותר.
נשים עם ראש פתוח נתפסות אצל גברים יותר "נוחות" בהתמודדות עם דעות שונות, מצבים שונים והפתעות בחיים, מה שהופך אותם למועמדות טובות יותר לקשר מכל סוג שהוא.

אכפתיות ואימהיות

אכפתיות היא תכונה מושכת אצל גברים ונשים כאחד. גברים נמשכים לנשים חביבות, חומלות ומפרגנות. אישה שמגלה אכפתיות ודאגה לזולת נתפסת כאוהבת, אמפטית ואמינה.
תאמינו או לא, גברים נמשכים לנשים שיש להן אינסטינקט אימהי. זה לא אומר שכל הגברים מחפשים בהכרח דמות אם, אלא אישה שדואגת, מטפחת ומסוגלת לספק סביבה יציבה ואוהבת למשפחה.

כוחו של המסתורין

גברים נמשכים לנשים שיש בהם אלמנט של מסתורין. הכוונה לאישה מסתורית היא לא מישהי סגורה ומרוחקת שמשחקת אותה קשה להשגה, אלא לאישה שיש בה או בחיים שלה משהו מוסתר או מסקרן. אישה מסתורית מצטיירת בעיני גברים כבעלת עוצמה, כוח ועולם פנימי עמוק ומורכב, מה שגורם להם למשיכה מאוד חזקה אליהן.

סודות הריח

ריח יכול להיות כלי רב עוצמה במשיכה. וניל, לבנדר ומאסק הם ריחות שגברים מוצאים מושכים. יש לבחור ניחוח שמשלים את האישיות והסגנון שלכם, למרוח אותו במתינות על נקודות דופק כגון פרקי הידיים והצוואר, ולהקפיד לשמור על היגיינה טובה על מנת להגביר את המשיכה המפתה שלכם.

קול סקסי

אל תזלזלו בכוח הקול הנשי במשיכה ובמשחק הפיתוי. קול הוא דבר חשוב מאוד ביכולת ליצור אפקט והשפעה על אחרים. דיבור חושני וסקסי יכול להוות דחיפה גדולה לגברים, לשדר ביטחון עצמי, תחכום ומשיכה מינית חייתית.

סטייל וסגנון

סטייל הוא לא רק הטרנדים האחרונים באופנה או בגדי מותגים יקרים. מדובר על ביטוי האישיות הייחודית והאינדיבידואליות של כל אחת באמצעות הבחירות האופנתיות השונות. אישה שיש לה חוש סטייל משלה ויודעת להתלבש בהתאם למבנה הגוף שלה יכולה להיתפס כמושכת להפליא בעיניי גברים.

לסיכום, משיכה היא מושג מורכב ורב פנים הכולל הרבה יותר מסתם מראה פיזי שטחי. אמנם חיצוני למראה יש בהחלט תפקיד במשיכה, ישנם גורמים רבים אחרים שמשפיעים על המשיכה המינית של גברים לנשים כמו תכונות אישיות והתנהגות. בין אם אתם מחפשים מערכת יחסים ארוכת טווח או סתם סקס מזדמן, חשוב להכיר בכך שמשיכה היא לא משהו שניתן להסביר על ידי מערכת כללים קבועה. זהו כוח מורכב ומסתורי שמשפיע על כל אחד מאיתנו בצורה שונה.


שתף עם: 
אולי יעניין אותך גם: