הפנטזיות המיניות הכי נפוצות של נשים

הפנטזיות המיניות הכי נפוצות של נשים

סקס עם מישהו זר
הרבה נשים מפנטזות על סקס עם מישהו זר לגמרי ולפעמים אפילו לא מצליחות להסביר לעצמן ולאחרים מדוע. כנראה שיש משהו בריגוש של משהו חדש לגמרי, שמזכיר הרבה פעמים התאהבות או אפילו היכרות ראשונית עם מישהו שהופך לסטוץ. הפנטזיה הזו די מאתגרת למימוש, כי בכל זאת זה לא שנשים מסתובבות בפועל ברחובות ומחפשות מישהו זר לשכב איתו (למרות שיש לא מעט גברים שלא היו מתנגדים כנראה), אבל היא יחסית נפוצה, בין השאר גם בגלל העובדה שסקס מונוגמי יכול להיות מסעיר מאוד אבל אין בו כאמור לאורך זמן את ההתלהבות החייתית של ההתחלה.

להיות בצד השולט ביחסי שליטה
בדומה לגברים, לא מעט נשים מפנטזות על יחסי שליטה וספציפית על המקום שלהן כאלו ששולטות בגבר באמצעים שונים. יש נשים שחולמות על גבר שיסגוד להן ולגוף שלהן ויתחנן לספק ולענג אותן ויש כאלו עם פנטזיות קצת יותר "הארדקור" במסגרתן הן מייחלות להשתמש בגבר, לחדור אליו, להכאיב לו ולהשפיל אותו. הפנטזיה הזו אופיינית לכל הנשים: גם כאלו שבחיי היום יום שלהן הן מאופקות ואף כנועות וגם לנשים שבאופן טבעי רגילות לשלוט בסיטואציות ובאנשים סביבן בקשיחות וביד רמה.

אקסהיביציוניזם
הפנטזיה הזו לרוב כוללת יחסי מין מספקים ומהנים עם הפרטנר, אך עיקר הריגוש שלה מגיע מהמחשבה שמישהו אחר צופה באישה ובבן הזוג שלה מקיימים יחסי מין. יש נשים שמפנטזות על אקט מיני שכביכול לא נועד לעיני כל, ויש בו "סכנה" להיתפס על חם ולהתגלות. אחרות מפנטזות על יחסי מין שנעשים בצורה מפורשת אל מול אדם שלישי או קבוצת אנשים, עם או בלי לערב אותם באקט עצמו. בכל אופן, יש לא מעט נשים שהנושא הזה מעסיק אותן והן היו שמחות לתבל את חיי המין עם ריגוש מהסוג הזה.

פנטזיות על סקס כובש או אגרסיבי
הפנטזיה הזו ידועה לפעמים בשם "פנטזיית האונס" אך מדובר בביטוי חריף ושנוי במחלוקת, שכן אונס הוא אקט מזעזע ואף אישה מיושבת בדעתה לא הייתה באמת רוצה לחוות אותו. לכן חשוב להבהיר שהכוונה בפנטזיה הזו היא סקס שבו הגבר מתקשה לשלוט על עצמו, אוחז באישה בפראות ומבצע בה את זממו. בין השורות, מדובר בסך הכול בתשוקה של האישה להיות מחוזרת ונחשקת באופן שגבר פשוט לא יכול לעמוד בפניה - קונספט שונה מאוד ממין אלים בכפייה. הפנטזיה הזו לפעמים "מתערבבת" עם הפנטזיה על סקס עם מישהו זר, אך יש גם נשים שמפנטזות שבן הזוג שלהן או מישהו שהן נמשכות אליו, כובש אותן בסערה.

שלישיות
בדיוק כמו אצל גברים, שלישיות הן פנטזיה נפוצה מאוד גם בקרב נשים. חלק מהנשים חולמות על שלישיה עם שני גברים המעריצים אותן וכל ס"מ בגופן, או לחלופין שני גברים דומיננטיים במסגרת יחסי שליטה. נשים אחרות מפנטזות דווקא על שלישיה עם גבר ואישה ונותנות דרור לסקרנות הלסבית הטבועה בהן. כך או כך, מדובר בתשוקה לגיוון של חיי המין השגרתיים הבנויים מסקס זוגי ולכן הפנטזיה הזו יחסית שכיחה.
אולי יעניין אותך גם: