הפנטזיות המיניות הכי נפוצות של נשים

על מה נשים מפנטזות?

פנטזיות מיניות של נשים היה מאז נושא חמקמק ואפוף מסתורין. בעולם שמרני שנשלט ע"י גברים, פנטזיות מיניות עסקו בעיקר בפנטזיות של המין הגברי והמעיטו להתייחס למה שמתרחש במוחן הסוער של הנשים. כיום אנחנו יודעים שנשים הן שובבות לא קטנות, הן מיניות, מלאות תשוקה, וגם להן יש פנטזיות מיניות רבות ומגוונות. תופתעו לשמעו שנשים לא רק מפנטזות יותר מגברים, אלא גם הפנטזיות המיניות שלהן משחקות תפקיד משמעותי הרבה יותר בחיי היומיום שלהן. הפנטזיות יכולות למצוא אותן בזמנים שונים ביום או בלילה ולנוע במנעד יחסית רחב של נושאים, מקומות, ריחות, טעמים וצבעים.
אז מה הפנטזיות הכי נפוצות של נשים? ראשית, נדגיש כי אין תשובה חד משמעית לשאלה מהסיבה הפשוטה שכל אישה שונה מהשנייה ולכל אחת יש את התשוקות, החלומות והסטיות הקטנות שלה. עם זאת, מחקרים רבים מצאו רשימה של פנטזיות בסיסיות שניתן למצוא אותן אצל רוב הנשים.

סקס רומנטי/ארוטי

רומנטיקה או ארוטיקה הם דברים שחוזרים על עצמם בהמון פנטזיות של נשים. למעשה, זה אחד מהדברים הבולטים ביותר שמבדילים בין פנטזיות של נשים לגברים מכיוון שזה מה שמעורר אצל נשים את הרגש, וכאמור הרגש הוא מה שפותח את בלוטות העונג אצל נשים. פנטזיות ארוטיות יכולות לבוא בכל צורה, סגנון או סיטואציה. אין חוקים קבועים וכל אישה מתאימה את זה לטעמה האישי. אפשר למצוא בהרבה פנטזיות ארוטיות אלמנטים כמו אווירה רומנטית, קשר עין, קרח, מגע עדין, תחושת התמסרות וכדומה.

שלישייה

הרבה נשים מפנטזות על שלישייה וזוהי בהחלט אחת הפנטזיות הפופולאריות של נשים. יש נשים שמפנטזות על צירוף צלע שלישית גברית ומתגרות מכך שהן במרכז העניינים ואילו יש נשים שמפנטזות על צלע שלישית נשית ונותנות דרור לסקרנות הלסבית הטבועה בהן.. יש נשים שמפנטזות על שלישייה כחוויה של צפייה מהצד (הן צופות או שצופים בהן), ויש כאלה שמפנטזות על מגע הדדי, סקס מלא ומעבר. כאמור, כל אישה לוקחת את הפנטזיה למקום שלה. כך או כך, מדובר בתשוקה לגיוון של חיי המין השגרתיים הבנויים מסקס זוגי ולכן הפנטזיה הזו יחסית שכיחה.

משחקי שליטה

פנטזיות שליטה נמצאות גבוה ברשימת הפנטזיות הפופולאריות של נשים.
לפנטזיות שליטה יש כל מיני צורות, גוונים ורמות. ניתן להגיע עימן לעולמות הסאדו מאזו והביזאר או להישאר בגבולות הנוחים של המיטה בבית או בבית המלון. יש נשים שמפנטזות על להיות בצד השולט, המכאיב, והמשפיל, ואילו יש נשים שמעדיפות דווקא את הצד הנשלט, הכנוע והמושפל. כל אחת לפי טעמה האישי. פנטזיות מהסוג הזה הן פופולאריות משום שהן מאפשרות לנשים לצאת מעולם השגרה והמציאות האפורה שלהן ולהשתעשע בעולם של חלומות, תשוקות ותאוות אסורות שחבויות עמוק בתוכן.
פנטזיות שליטה אופייניות לכלל הנשים, גם כאלו שבחיי היום יום שלהן הן מאופקות ואף כנועות וגם לנשים שבאופן טבעי רגילות לשלוט באנשים ובסביבה שלהן.

סקס עם אישה

סקס לסבי מככב בהרבה פנטזיות של נשים. זוהי פנטזיה טבעית ושכיחה שיש להרבה נשים. בכל זאת, בתור המין היפה זה רק טבעי שנשים מידי פעם יימשכו אחת לשנייה. כך או כך, להרבה נשים יש רצון שמגיע מתוך סקרנות לחוות, להרגיש, לטעום, ולו פעם אחת את אישה אחרת. חשוב להדגיש שאישה שמפנטזת על מין עם אישה אחרת, לא בהכרח אומר שהיא לסבית או שהנטיות המיניות שלה השתנו.

סקס במקום ציבורי

אחת מהפנטזיות הנפוצות אצל נשים היא לעשות סקס במקום ציבורי. זה יכול להיות מקום ציבורי עם סוג של פרטיות כמו תא שירותים במסעדה או שזה יכול להיות מקום ציבורי פומבי כמו חוף הים או בשורה האחרונה בקולנוע.
עיקר הריגוש בפנטזיה הזאת מגיע מהסיכון להיתפס או מהמחשבה שמישהו אחר עלול לצפות, אך יש נשים שדווקא נדלקות מהרעיון שצופים בהן, עם או בלי לערב אותם באקט עצמו.

סקס עם אדם סמכותי

נשים מפנטזות לעיתים על דמויות סמכותיות מהחיים כפרטנרים ליחסי מין. דמויות שכאלה יכולות להיות: הבוס, שוטר, רופא, מורה, סלבס וכדומה. ברוב המקרים הפנטזיה כוללת גם לבוש ולוקיישנים מתאימים לדמות שנבחרה והפנטזיה תהיה מאוד ציורית ומפורטת.

סקס עם אדם זר

המון פעמים נשים מפנטזות לעשות סקס עם אדם זר לגמרי. מישהו שאין להן מושג איך קוראים לו ושהן לא יפגשו אותו שוב לעולם. יש משהו בריגוש של משהו חדש לגמרי שעושה את הפנטזיה הזאת למאוד פופולארית. המפגש עם אדם זר לגמרי אמנם יכולה להיות קצת מפחידה אבל היא בעיקר גורמת לריגוש ומאפשרת לאישה לצאת מהעולם המוכר שלה ולהתמסר לחוויה. הפנטזיה הזאת מאפשרת לאישה להשתחרר, להמציא את עצמה מחדש ובעצם ולהיות מישהי אחרת ללא כל הכבלים והגבולות הרגילים שלה.

צפייה מהצד

הרבה נשים נהנות לצפות מהצד או לחלופין שצופים בהן. נשים אוהבות לקבל מחמאות ופידבקים חיוביים על המראה שלהן או על דברים שהן עושות ותחום הסקס הוא לא יוצא מן הכלל. הרבה נשים מפנטזיות שהן עושות סקס עם פרטנר ומישהו אחר צופה בהן ומתגרה או שהן עצמן משמשות כצופות בסקס עם זוג או זוגות אחרים. לצפייה יש אלמנט של סקרנות ומציצנות ומצד שני אלמנט של חופש ושחרור גבולות.

נשים, כמו הפנטזיות המיניות שלהן, הן עולם שלם ועשיר מאוד של צבעים, ריחות, טעמים, ותחושות אינסופיות. אם שמעתם את המשפט " המוח הוא איבר המין הגדול ביותר" אז המשפט הוא נכון במיוחד בכל הקשור לפנטזיות של נשים. הרגש, הדמיון והתשוקה משחקים תפקיד חשוב הרבה יותר במיניות אצל נשים מאשר גברים, מה שהופך את הפנטזיות שלהן למשמעותיות יותר ובעלות תפקיד גדול בכל מה שקשור לסקס למיניות.
וזכרו, פנטזיות הן תוצר של הדמיון, תמונות או סיטואציות המבטאות את תשוקותינו החבויות ביותר, כאלו שאפשר להשתעשע בהן בדמיוננו, מבלי להסתכן ובלי לאבד דבר.
הפנטזיות הכי מיוחדות הן אלו שנשארו פנטזיות ולא מומשו במציאות. זה העניין בפנטזיות, יש לנו כמיהה להגשים אותן, אבל ברגע שאנחנו עושים את זה, אז הן מפסיקות להיות פנטזיות ואיתן הולך כל הקסם לאיבוד.


שתף עם: 
אולי יעניין אותך גם: