5 הפנטזיות המיניות הכי נפוצות של גברים

על מה גברים מפנטזים?

עולם הפנטזיות של הגברים, הוא עולם מגוון, עשיר וסוער במיוחד שעשה קפיצת מדרגה משמעותית בעשורים האחרים. עידן האינטרנט, או ליתר דיוק, הפורנו באינטרנט, נתן לנו גישה קלה וחינמית למאגר ענק של תכנים ומידע שעזרו לנו לגלות עולמות חדשים של אפשרויות, רעיונות וסטיות למיניהן. במילים אחרות, הרף עלה, הגבולות נמתחו, והפנטזיות של הגברים הופכות להיות נועזות ומגוונות יותר מאי פעם.
חשוב להדגיש שאין רשימה סטנדרטית של פנטזיות שנפוצות אצל גברים. כל אדם שונה מהשני ולכל אחד יש את הדברים הקטנים משלו שעושים לו את זה. עם זאת, בהחלט ניתן לרכז רשימה כללית של פנטזיות שתופסת לגבי חלק גדול מהגברים. קראו והחכימו.

שלישיה

פנטזיה על שלישייה מככבת בדמיונם הפרוע של גברים רבים. למעשה זו אחת הפנטזיות הקלאסיות שיש לגברים כיום. מיותר לציין שרוב הגברים יעדיפו שילוב של שתי נשים בפנטזיה שלהם. הגבר הממוצע מאוהב ברעיון של להיות עם שתי נשים, שיתרכזו רק בו, שיפנקו אותו, וכמו שאומרים להרגיש כמו מלך העולם. כמובן שהוא לא יתנגד אם מידי פעם שתי הנשים ישחקו קצת אחת עם השנייה...
אך שתי נשים היא לא סוג השלישיה היחיד שגברים מפנטזים עליה. יש גברים שמפנטזים על לצרף צלע שלישית גברית ואפילו לצפות מהצד בבת זוגתם מקיימת יחסים עם גבר אחר. החיים מלאים הפתעות.

משחקי שליטה

משחקי שליטה או סאדו מאזו מככבת בפנטזיות המיניות של חלק גדול מהגברים. כיום בדסמ זה לא טאבו כמו שהיה פעם, וזה נכנס הרבה יותר לתרבות המיינסטרים, אך הרבה גברים עדיין לא התנסו בזה.
חשוב לדעת עולם השליטה זה לא רק הצלפות ואזיקים. זה עולם מגוון וצבעוני שמורכב מאוסף רחב של תחומים, סגנונות, ורמות שונות של הנאה וכאב.
יש גברים שאוהבים להיות דומיננטיים ולשלוט בפרטנר/ית שלהם, ויש גברים שדווקא אוהבים להיות בצד הכנוע והנשלט. ברוב המקרים תפקיד הגבר בפנטזיה הוא ההיפך הגמור מהתפקיד שהוא מגלם בחיי היומיום שלו. לדוגמא מפקד בכיר יפנטז על להיות כנוע בחדר המיטות, ואילו העובד הממושמע יפנטז על להיות שולט. אין חוקים והעיקר שנהנים!

התנסות עם גבר

הפנטזיה הזו קיימת אצל כ-25% מהגברים. מסתבר שיש לא מעט גברים סטרייטים שהיו סקרנים להתנסות עם גבר או לפחות להשתעשע עם הרעיון בדמיונם השובב.
חשוב להדגיש שפנטזיה מינית על גבר אחר ממש לא הופכת אותך להומוסקסואל. זו לגמרי סקרנות מינית טבעית ובריאה שקיימת אצל לא מעט גברים.

סקס במקום ציבורי

הרבה גברים מפנטזים על סקס במקומות ציבוריים או לא שגרתיים למיניהם. צריך לומר את האמת, כשחושבים על זה, יש בזה את כל האלמנטים שגברים אוהבים: סיכון, ריגוש, אדרנלין, תשוקה וכיף.
אז איפה רוב הגברים מפנטזים את עצמם עושים את זה? לכל אחד יש את השיגעון שלו אבל המקומות הנפוצים ביותר הם על ספסל בפארק, בשירותים במטוס, במרפסת, בים, במעלית, בחנות, בטבע, בספריה, על מכסה המנוע, בעבודה, והרשימה עוד ארוכה.
סקס במקום ציבורי נכנסת לרשימת הפנטזיות שתמיד כדאי להשאיר אותן בגדר פנטזיות. כולנו כבר חווינו על בשרנו (תרתי משמע) את הצפיפות של השירותים, חוסר הנוחות באוטו ואת החול שנכנס לכל מקום בים. אין מקום טוב יותר מהמיטה. אבל זה לא אומר שאי אפשר מידי פעם לגוון

נשים מבוגרות 

הרבה גברים מפנטזים על סקס עם אישה מבוגרת מהם. למעשה, אם לא ידעתם אז בעולם הפורנו, קטגוריות "מבוגרות" או "מילף" היא אחת הקטגוריות הכי פופולאריות בעולם . כולם זוכרים את הסרט אמריקן פאי שבו אמא של סטיפלר עשתה את זה עם פינץ' בר המזל. למה גברים נמשכים לנשים מבוגרות? קשה להתעלם מההיבט הפסיכולוגי של העניין עם תסביכי האימהות וכל הקטע הזה, אך זה לא הכול. גברים רבים רואים בנשים מבוגרות כנשים בשלות יותר, פתוחות יותר, ואף מנוסות יותר מבחינה מינית. איך אפשר להתווכח עם עובדות כאלה.

מין אנאלי 

זה לא סוד שלהרבה גברים יש קטע עם מין אנאלי. לא ברור בדיוק מאיפה מגיע הדחף הזה, אך אם נסתכל על הדברים בצורה פשוטה, מדובר על חור שנמצא בדיוק ליד אזור המשחקים והוא פנוי לגמרי, אז למה לא בעצם... תוסיפו למשוואה אלמנט של אתגר וכיבוש וקיבלתם תשובה די ברורה. בסך הכול מין אנאלי, אחרי שמתרגלים אליו ומתחילים ליהנות ממנו, הוא אקט מהנה מאוד שיכול להביא את שני המשתתפים בו לשיאים חדשים של עונג. הפנטזיה הזאת היא דוקא מסוג הפנטזיות שכן מומלץ להגשים.

נשים בעלות כוח/כישורים מיוחדים

הרבה גברים מפנטזים על נשים בעלות כישורים, כוחות, או מאפיינים מיוחדים שגורמים להם לבלוט מעל כל השאר. בין הדוגמאות הרבות לנשים שגברים נמשכים אליהם: ספורטאית מקצועית, שוטרת, רופאה, אישה בתפקיד מנהיגה, אשת עסקים בכירה, גיבורת על, חיילת, פרופסורית ועוד...

משחקי תפקידים

כל מה ששובר טאבו יוצר פנטזיה. משחקי תפקידים היא פנטזיה מינית שיכולה ללבוש הרבה צורות, תלבושות וסגנונות, כמובן כל אחד לפי טעמו האישי... רופא וחולה, מורה ותלמיד, בוס ומזכירה, סוהרת ואסיר, והרשימה עוד ארוכה.
מה כ"כ מעורר מינית במשחקי תפקידים? כשאתם משחקים תפקיד של מישהו אחר אז אתם מתנתקים מהדמות שלכם ונכנסים לדמות שלו. מבחינה פסיכולוגית הדבר מקל עליכם ונותן לכם הרגשת נוחות וביטחון לעשות דברים שכעצמכם מעולם לא הייתם עושים.

לסיכום, יש עוד המון פנטזיות מיניות שונות ומגוונות שלא הזכרנו פה, אך הרשימה הזו כוללת את הבסיס לפנטזיות של רוב הגברים. כמובן שצריך לזכור שפנטזיות משתנות מאדם לאדם, הרי בכל זאת, כולנו אנשים שונים ולכל אחד יש את ההעדפות, ההנאות והשריטות הקטנות שלו.


שתף עם: 
אולי יעניין אותך גם: