5 הפנטזיות המיניות הכי נפוצות של גברים

5 הפנטזיות המיניות הכי נפוצות של גברים

יחסי שליטה

על אף שיחסי שליטה מדוברים כיום יותר בפתיחות מפעם, להרבה גברים עוד לא יצא להתנסות בהם והם מככבים בחלק ניכר מהפנטזיות שלהם. יש גברים שמפנטזים על יחסי מין אגרסיביים עם הפרטנרית או על אקטים כמו קשירות, הצלפות בשוט, השפלות מילוליות והכאה. לחלופין, יש גברים שמפנטזים על להיות בצד השני של הטווח והם פשוט חוששים להודות בכך. לא מעט גברים חולמים להיות נשלטים על-ידי נשים ולהיות בצד שאוזקים ומצליפים בו ואף חודרים אליו. האתגר הכי גדול בפנטזיה הזו היא כיצד להציג אותה מבלי לחוש שהגבריות נפגעת באיזושהי צורה ולכן יש גברים שנשארים אתה בגדר פנטזיה בלבד.

יחסי מין עם גברים אחרים

יחסים הומוסקסואליים הם משהו הרבה יותר שגרתי מפעם ועדיין, הם נחשבים ליוצאי דופן אל מול מערכותיחסים ההטרוסקסואליות. זו גם הסיבה שגברים רבים חוששים לחשוף את העובדה כי בתוך תוככם הם סקרנים מאוד לגבי יחסי מין עם גברים אחרים ולא היו מתנגדים להתנסות בכך. יש גברים שחוששים שחשיפה של הפנטזיה הזו תציג אותם כהומוסקסואליים, אך האמת היא שלא מעט גברים סטרייטים היו רוצים להתנסות בכך, מבלי שהנטייה שלהם תשתנה כלל.

מין אנאלי

גם מין אנאלי הוא משהו שכיום מעט יותר נפוץ מפעם ועדיין יש גברים שלא מימשו את הפנטזיה הזו. למין אנאלי יש קונוטציות לעולם הבדסמ משום שהוא עלול להכאיב בשלביו הראשונים וזו גם הסיבה שלא כולם מתחברים אליו. בנוסף, על-מנת ליהנות ממין אנאלי יש צורך בשמירה קפדנית על היגיינה ולא כולם מעוניינים להתעסק עם הריטואל לפני, אחרי ובזמן יחסי המין. בפועל, מדובר במין מהנה מאוד אשר לא אמור לכאוב ברגע שמתרגלים אליו והוא יכול להביא את שני המשתתפים בו לשיאים חדשים של עונג.

שלישיות

קודם כל חשוב להבהיר שאם אתם בזוגיות והגבר חושף בפניך שהוא מעוניין בשלישיה, זה לא אומר שאת צריכה לחשוש למקומך או להיעלב ולחשוב שאת לא מספיקה לו. למעשה, התגובות האלו הן חלק מהסיבה שחלק מהגברים חוששים להעלות את הנושא אבל האמת שבתוך תוכם הם מאוד היו רוצים להתנסות בסוג של מין קבוצתי. גברים הטרוסקסואליים לרוב מפנטזים על שלישיה עם שתי נשים, אך גם לא חסרים גברים בעלי פתיחות מחשבתית שישמחו לצרף גבר נוסף ליחסי המין שלהם עם בת הזוג.

סקס בציבור

הכוונה היא לאו דווקא לקרוע זה מזו את הבגדים באמצע רחוב הומה אנשים, אבל לא מעט גברים כן מפנטזים על סקס במקום ציבורי או שיש בו סיכוי שמישהו יציץ ויראה אותם. רוב תחושת הריגוש מהפנטזיה הזו נובעת מכך שמדובר בסוג של טאבו – אנחנו רגילים לחיות מגיל ינקות ועד המוות בחברה בה נהוג לבוש מלא ויחסית צנוע ויחסי מין הם משהו שמדברים ועושים בחדרי חדרים ולא לעיני כל. עוד נדבך של יחסי מין בציבור הוא הפחד להיתפס ואף לעבור על החוק במקרים מסוימים. בעוד שיש אנשים שהפחד הזה מניא אותם לגמרי מהמחשבה על העניין, יש גברים שהפחד הזה דווקא מניע ומרגש אותם.
אולי יעניין אותך גם: