טיפים להצלחה באתרי הכרויות סקס

טיפים להצלחה באתרי הכרויות סקס

נרשמתם לאתרי הכרויות סקס ואתם מרגישים אבודים? הפרופיל שלכם פעיל אבל אף אחד לא פונה אליכם? סימן שאתם צריכים לקרוא כמה טיפים חשובים להצלחה באתרי הכרויות סקס.

חשבו מה מבדיל אתכם מאחרים

אתרי הכרויות סקס הם לא המקום להצטנע. מצד שני, חשוב למצוא את האיזון בין ביטחון עצמי בריא לבין רברבנות ואיפשהו על הטווח הזה נמצא הנוסח המדויק שיגרום לאנשים להתעכב על הפרופיל שלכם לשלוח לכם הודעה פרטית וליצור אתכם תקשורת. אם יש לכם פטיש מסוים או חיבה למין קינקי, כדאי מאוד לציין זאת בפרופיל וכך למשוך אליכם את האנשים המדויקים ביותר עבורכם. כנ"ל אם יש לכם נטייה להתמסר במיטה או שלמדתם למשל שיטה של קשירות, אם אתם חובבי מין קבוצתי, מעוניינים להתנסות עם כמה פרטנרים במקביל וכדומה.

נהלו תקשורת מכבדת ומכובדת

אל תבלבלו בין הכרויות למטרות סקס לבין התייחסות לאנשים ונשים ככלי לסיפוק יצרים בלבד. מאחורי המקלדת יושב אדם בשר ודם ושיחה נעימה יכולה לקרב אתכם עוד יותר אל עבר המטרה של מפגש מיני. גם גברים וגם נשים רוצים להרגיש שהם נפגשים עם בני אדם ולא רק עם מכונות לסיפוק יצרים ולכן בין אם אתם פונים אל מישהו אחר ובין אם פונים אליכם, חשוב לשמור על כבוד הדדי, גם אם השיחה עצמה פלרטטנית ומפתה.

לפעמים, תמונה שווה אלף מילים

אתרי הכרויות סקס מבוססים על משיכה פיזית ולכן, המטרה שלכם צריכה ליצור את המשיכה הזו כמה שיותר מהר, באמצעות התמונות שאתם מעלים לאתר. אל תשכחו שיש באתר עוד אלפי גולשים ולכן התחרות היא עצומה. מי שלא מתבלט מיד, סביר להניח שלא יקבל פניות או מענה, אלא ייעלם בבליל הפרופילים שמופיעים באתר ולא ייזכר כמשהו מיוחד. לכן, חשוב לבחור בקפידה אילו תמונות אתם מעלים לאתר ולהקפיד שהן יהיו מצד אחד סקסיות ושובבות ומצד שני לא יחשפו יותר מדי. השאירו גם קצת מקום לדמיון ולסקרנות.

תאמו ציפיות

לכאורה, ברור לכולם שאתרי הכרויות לסקס הם כאלו ולכאורה גם ברור אילו אתרים מיועדים למטרה זו ואילו עבור מטרות כמו קשר רציני וחתונה. אבל במציאות, הגבולות מטשטשים. אנשים שמחפשים קשר רציני עשויים גם לנסות את מזלם באתרים קלילים יותר ואנשים שמחפשים הכרויות סקס פותחים כרטיסים גם באתרים המיועדים למציאת זוגיות. לכן, כדי שיהיה ברור לכולם מהשלב הראשון מה בדיוק אתם מחפשים והאם זה מתאים להם, חשוב מאוד לציין זאת, רצוי כבר בפרופיל עצמו ואם לא אז בשלב מוקדם מאוד של השיחה.

אל תתנו לשפע לבלבל אתכם

אתרי הכרויות סקס הם לכאורה התגשמות החלומות הכי פרועים שלנו. הם בנויים בצורת קטלוג שכל מה שנותר לנו לעשות הוא רק לבחור את מי שהכי מוצא או מוצאת חן בעינינו. השפע הזה הוא מדהים, אבל יש לו גם חסרונות. הוא עשוי לבלבל ולתת תחושה כי תמיד יש מעבר לפינה משהו אחר, יותר טוב. הרדיפה האינסופית הזו היא מה שמשאירה בדרך כלל אנשים לבד ולכן אם כבר התבייתתם על מישהו באחד מהאתרים האלו, תנו לו את מלוא תשומת הלב, גם אם זה רק בשלב ההתכתבות. יש לציין כי רוב הגולשים באתרים האלו כבר ערניים וחשים מתי האדם שמתכתב איתם, מתכתב עם עוד אנשים במקביל. אם תפטרו מהמנהג הזה ותוכלו להתמקד בכל פעם בשיחה אחת, תוכלו למצוא את הפרטנר הכי מדויק עבורכם וליהנות ממפגשי סקס סוערים.
אולי יעניין אותך גם: